close
تبلیغات در اینترنت
لباسی برای بی حیایی-پیروان ولایت شهرستان جهرم

جستجوگر پیشرفته سایتلباسی برای بی حیایی

.

 

پوشش هر فرد در اجتماع قسمتی از مهم‌ترین انتخاب‌های ارزشی و شخصیتی اوست.

 

دشمن توجه ویژه‌ای روی پوشش زنان در کشور ما نموده و از هیچ اقدامی برای ترویج بد حجابی دریغ نمی‌کند.

مانتوهای پشت‌نویسی شده و شلوارهای پاره و اقسام لباس‌های زننده دیگر که به جای این که نگاه مردهای آلوده را از خود دور کند؛ نگاه‌های سالم و پاک را نیز به سمت شهوت می‌کشاند و چه بی‌انصافی و گناهی بزرگتر از این که کسی فضای جامعه اسلامی را به شهوت و انحرافات اخلاقی آلوده کند؟!

پوشش هر فرد در اجتماع قسمتی از مهم‌ترین انتخاب‌های ارزشی و شخصیتی اوست. دین اسلام به عنوان کامل‌ترین دین برای تمام جنبه‌های مؤثر فردی و اجتماعی، قوانین و مقررات دقیقی قرار داده است که رعایت هر چه کامل‌تر آن‌ها باعث در امان ماندن فرد و جامعه از خطرات معلوم و یا ناشناخته‌ای است که ممکن است ضربات مهلکی را متوجه فرد و جامعه کند

 

به دلیل اهمیت خاص این موضوع واضح است که دشمن توجه ویژه‌ای روی پوشش زنان در کشور ما نموده و از هیچ اقدامی برای ترویج بد حجابی دریغ نمی‌کند. درواقع مسأله مد و لباس که اکثراً از طرف کمپانی‌های بزرگ تولید پوشاک مدیریت می‌شود اغلب هدف اولشان اهداف تجاری و اقتصادی است و در درجه دوم موضوع فرهنگی به شمار می‌رود. اما با سیاست گذاری سیاست مداران غربی و دشمنان تفکر اصیل جمهوری اسلامی این مسأله در کشور ما با هدف صرفاً فرهنگی مدیریت می‌شود و هدفشان صرفاً ایجاد ناهنجاری است و در ضمن آن باز کردن دایره هنجارها!به دلیل اهمیت خاص این موضوع واضح است که دشمن توجه ویژه‌ای روی پوشش زنان در کشور ما نموده و از هیچ اقدامی برای ترویج بد حجابی دریغ نمی‌کند. درواقع مسأله مد و لباس که اکثراً از طرف کمپانی‌های بزرگ تولید پوشاک مدیریت می‌شود اغلب هدف اولشان اهداف تجاری و اقتصادی است و در درجه دوم موضوع فرهنگی به شمار می‌رود. اما با سیاست گذاری سیاست مداران غربی و دشمنان تفکر اصیل جمهوری اسلامی این مسأله در کشور ما با هدف صرفاً فرهنگی مدیریت می‌شود و هدفشان صرفاً ایجاد ناهنجاری است و در ضمن آن باز کردن دایره هنجارها!

 

گناه بی‌حجابی و بدحجابی


باید قبول کنیم که در دنیای امروز ما هر چیز حق و صحیحی، آنقدر مشابهات تقلبی پیدا کرده است که گاهی باعث به وجود آمدن شک و تردید در اصل آن کار حق می‌شود. حجاب نیز یکی از این موارد درست و بر حق است. عدم رعایت پوشش مناسب اسلامی در اجتماع، گناه بزرگی است که مقدمه انجام گناهان فراوان دیگر در جامعه و نیز باعث از بین رفتن فضای امن و ایمان، سلامت و اسلام در اجتماع می‌شود. دنیای امروز دنیای مُدپرستی و ظاهر آرایی است در حالی‌که کمتر به خطرات این ظاهرگرایی دقت می‌شود.

از امام علی(ع) روایت شده که فرمودند:
«یَظْهَرُ فِی آخِرِ الزَمَانِ وَ اقْتِرَابِ السَاعَةِ وَ هُوَ شَرُ الْأَزْمِنَةِ نِسْوَةٌ کَاشِفَاتٌ عَارِیَاتٌ مُتَبَرِجَاتٌ مِنَ الدِینِ دَاخِلَاتٌ فِی الْفِتَنِ مَائِلَاتٌ إِلَى الشَهَوَاتِ مُسْرِعَاتٌ إِلَى اللَذَاتِ مُسْتَحِلَاتٌ لِلْمُحَرَمَاتِ فِی جَهَنَمَ خَالِدَات‏ [1]

در آخرالزمان نزدیک به قیامت زنانى ظاهر می‌شوند: بى‏‌حجابان برهنگان، خود آراستگان‏ براى غیر شوهران، رها کردگان آئین، داخل‏‌شدگان در آشوب‌ها، قائلان به شهوات و مسائل جنسى، شتاب‏‌کنندگان به سوى لذات و خوش‌گذرانى‏‌ها، حلال شمارندگان محرمات الهى، و واردشوندگان در دوزخ». خالد در جهنم هستند؛ یعنی کسانی که وارد جهنم می‌شوند و از آن خارج نخواهند شد! گاهی حجاب به شکلی هست که انگار نیست و این از گناهانی است که در روایات اهل بیت علیهم‌السلام به آن اشاره شده است.

پوشیدن هرگونه لباسی که عرفاً مهیج است و جلب توجه نامحرم می‌کند حرام است چه برای زن و چه برای مرد. (امام خمینی،‌ با استفاده از استفتاء از کتاب احکام بانوان، ص‏37)

براساس نظر مراجع عظام: امام، اراکى، بهجت، خامنه‌اى، سیستانى، فاضل، گلپایگانی و مکارم؛ گاهی ممکن است روسرى، مانتو، و مقنعه یا کفش خانمی به گونه‌ای باشد که جلب نظر نامحرم کند و مهیج باشد که در این صورت پوشیدن آن جایز نیست.

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند:
«صِنْفانِ مِن أَهْلِ النارِ لم أَرَهُما بعدُ، قومٌ معهم سِیاطٌ کأَذْنابِ البَقَرِ یَضْرِبُون بها الناسَ، و نساءٌ کاسِیاتٌ عارِیاتٌ مائِلاتٌ مُمِیلاتٌ، رُؤُوسُهنَ کأَسْنِمةِ البُخْتِ‏ المائِلَةِ، لا یَدْخُلَن الجنَة و لا یَجِدْن رِیحَها، و إنَ رِیحَها لَتُوجدُ من مَسِیرَةِ کذا و کذا؛ و هنَ‏ اللَاتی‏ یَمِلْنَ‏ خُیَلاءَ و یُصْبِینَ قلوبَ الرِجالِ؛ [2] دو گروه از دوزخیان هستند که [همچون‏] آنها ندیده‌‏ام، گروهى که تازیانه‌‏هایى چون دم گاو با خود دارند و با آن مردم را مى‏‌زنند و زنانى نیمه عریان،که خود بى‏‌راهند و دیگران را هم از راه بى‏‌راه مى‏‌کنند، سرهایشان مانند کوهان شتر «بختى» متمایل است، وارد بهشت نمى‏‌شوند و بویش را در نمى‏‌یابند، حال آنکه بویش از چنین و چنان مسیرى قابل درک است و آن‌ها زنانی هستند که به عشوه‌گری و افاده میل دارند و دل‌های مردان را مایل به هوا و هوس می‌کنند».
نتیجه حجاب باید کنترل نگاه و به تبع آن کنترل شهوت‌ها بر طبق احکام اسلامی باشد؛ حال آن‌که حجاب‌هایی که به عنوان مُد روز کم‌کم وارد فضای جامعه اسلامی می‌شوند دقیقاً هدف و نتیجه‌ای بر خلاف نتیجه مورد نظر از حجاب را باعث می‌شوند.

مانتوهای پشت‌نویسی شده و شلوارهای پاره و اقسام لباس‌های زننده دیگر که به جای این که نگاه مردهای آلوده را از خود دور کند؛ نگاه‌های سالم و پاک را نیز به سمت شهوت می‌کشاند و چه بی‌انصافی و گناهی بزرگتر از این که کسی فضای جامعه اسلامی را به شهوت و انحرافات اخلاقی آلوده کند؟!

لباسی برای بی‌حیایی

استفاده از لباس‌هایی که نه تنها دورکننده نگاه نامحرمان نیست؛ بلکه چشم‌ها را خیره کرده و نگاه را در جست‌وجوی لذایذ جنسی بدن زن به چراگاه شیطان می‌برد، آیا حجاب است؟

 

راهکار

مسلماً یکی از وظایف حکومت اسلامی ایجاد و حفظ و حراست از فضای معنوی و سالم اجتماعی است.

پیروان ولایت

................با نشر این مطلب ما را یاری کنید..........
اشتراک گذاري در افسران
مطالب مرتبط
طرح توشه بهشتی بنیاد موج مهربانی جهرم
چند سوال در مورد سند 2030؟؟؟
افشاگری استاد حسن عباسی درباره سند 2030
دیدگاه آیت‌الله مکارم شیرازی درباره سند 2030
سند 2030 یونسکو چیست؟
سند ۲۰۳۰ کجا را نشانه گرفته است؟
معنی و حقیقت غیبت
رهبرانقلاب: مجموعه زنان کشورما از همه جای دنیابهترند
ما همه با هم برادریم !!
ضرورت رنگ زدن موها
من نگرانم
جایگاه برادر بزرگتر
سپاس گذاری در برابر نیکی
حفظ تن و حرمت اضرار به نفس
آداب سفر
برخی علوم مورد نیاز طبق روایات
لزوم سبزیجات در سفره
تعامل با خود
خانم‌های بازیگری که به خاطر پیشنهاد غیراخلاقی بیکار شدند
سبک زندگی حفظ اسرار همسایه
بخش نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

کانال تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
توییتر
ارتباط با ما
آمارگیر فارسی
ما را حمایت کنید
web site traffic statistics